Infrasauna TANIA

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Zpracování
Vzhled
Materiál
Spotřeba a praktičnost
Cena
Hodnocení: 7.8/10

Vyhovuje vám terapie suchým teplem více, než klasická sauna? Pak si domů pořiďte skladnou, praktickou a výkonnou infrasaunu Tania pro dvě osoby se snadnou instalací a zapojením do běžné elektrické sítě. Vyrobena je ze dřeva kanadského jedlovce, které nejen dobře vypadá, ale má pro tento účel i optimální vlastnosti: nekroutí se, jen minimálně pracuje, chybí mu suky a je odolné vůči mikroorganismům.

Sauna má příjemný design a přírodní vzhled, který velmi dobře zapadne do interiéru. Rozměry jsou 120 x 105 x 190 cm. K hlavním výhodám patří kompaktní rozměry, nadčasový design, úsporný provoz, rychlé prohřátí organismu a rychlé zprovoznění. Čelní sklo je rozděleno na dvě části: větší dveřní a menší pevnou. Dovnitř vpouští dostatek světla a prostor opticky zvětšuje. Nezbytnou součástí infrasauny je 5 karbonových infrazářičů o výkonu 1820W. Pro poslech hudby je v sauně integrováno rádio a nechybí USB port, do kterého snadno připojíte MP3 přehrávač.

Ovládání nastavení intenzity zářičů, teploty a osvětlení je řešeno přehledným hlavním panelem. Uvnitř si můžete zapnout i čtecí lampu a během „vyhřívání“ v sauně se začíst do zajímavé knihy. Infrasauna Tania je dokonce vybavena i ionizátorem, který slouží pro obohacování vzduchu zdraví prospěšnými anionty.

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Infrasauna TANIA.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

Podobné: || || ||

Snadný výběr saun podle vlastností... zde

« Předchozí domácí infrasauna z kvalitního dřeva

Domácí rodinná infrasauna

» Další Infrasauna HANSCRAFT Constance Plus

Infrasauna HANSCRAFT Constance Plus