Sudové sauny

Venkovní finská sudová sauna 216 x 330 cm

Venkovní model sudové finské sauny pro vaši zahradu. Designově zajímavá sauna, která bude vhodným doplňkem na Vaší zahradu. Její výrobce, firma KARIBU HOLZTECHNIK z německých Brém, dokázala svými výrobky úspěšně navázat na staletou tradici skandinávského saunování a současně do ní zapracovat dnešní moderní technologie.

Cena v době recenze: 199 089 Kč

Dřevěná venkovní sauna sud

Užijte si saunování v pohodlí domova. Dopřejte si krásný model dřevěné sauny. Investice, která se vám nejen mnohonásobně vrátí, ale také vyplatí. Dřevěná sauna v provedení sudu zaujme na první pohled. Právě díky interesantnímu designu je dokonalou volbou, oživí váš exteriér. Uvnitř se nachází 2 lavice s opěradly o délce 180 cm. Dřevěná sauna v efektivním provedením je zárukou bezproblémového a spokojeného užívání, ale také je garancí úspory energie. Venkovní sauna je dostupným luxusem a užití si zdraví prospěšného saunování.

Cena v době recenze: 49 499 Kč

Venkovní finská sudová sauna

Finská sauna KARIBU FASSAUNA 3 upoutá pozornost na první pohled samotným designem. Venkovní typ sudové finské sauny oživí nejen váš exteriér, ale především se pyšní blahodárnými účinky. Pobyt v sauně chrání před nachlazením, pomáhá při migréně, má pozitivní vliv na lepší koncentraci, léčí problémy s nespavostí, uvolňuje dýchací cesty, vyhlazuje a čistí pleť, zmírňuje bolesti kloubů a svalů apod. Tento typ venkovní finské sauny je vyroben z kvalitního smrkového dřeva. Dveře jsou z kouřově hnědého bezpečnostního skla.

Cena v době recenze: 123 240 Kč

Finská sauna do exteriéru ze smrkového dřeva

Venkovní model sudové finské sauny pro vaši zahradu. Designově zajímavá sauna, která bude vhodným doplňkem na Vaší zahradu. Její výrobce, firma KARIBU HOLZTECHNIK z německých Brém.

Cena v době recenze: 144 490 Kč

Netradiční venkovní sauna v sobě skýtá mnoho výhod. Rustikální vzhled ve skandinávském stylu dodá vaší zahradě punc originality. Díky opláštění z masivního dřeva zapadne sudová sauna do okolí a stane se přirozenou, avšak nepřehlédnutelnou součástí venkovního prostředí. Vnější povrch je vyroben z odolného severského dřeva s povrchovou úpravou, která dlouhodobě odolává nepříznivým vlivům počasí.

Sudový tvar ideálním způsobem rozvádí teplo rovnoměrně a bez výkyvů po celém vnitřním prostoru sauny, takže se nemůže stát, že v některé části bude chladněji či naopak přetopeno. Zároveň se sauna rozehřívá velmi rychle. V zimních měsících bude do hodiny připravena k plnému využití. Po vypnutí sauna vyschne během 60 minut, čímž účinně zamezí vzniku nežádoucích plísní. Konstrukce sauny se vyrábí a sestavuje v továrně, k usazení na místo stačí auto s hydraulickou rukou. Někteří dodavatelé umožňují dodání i v demontu na paletách s podrobným návodem.